Dalyan Harita ve Yol Tarifi

dalyan

Ülkemizin cennet köşelerinden biri olan Dalyan'a nasıl gidilir derseniz, kara yolu ve hava yolu ulaşım alternatiflerini kullanabilirsiniz.

Deniz ile doğanın birleştiği Dalyan'da tatil yapmak isterseniz, ulaşım alternatiflerinin çeşitliliği sayesinde bölgeye rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz. Kara yolunu kullanarak ülkemizin birçok şehrinden Dalyan'a gidebilirsiniz. Otobüs firmaları birçok şehirden Muğla'ya karşılıklı otobüs seferleri düzenliyor.

Dalyan'a otobüs yolculuğu yaparak gitmek isterseniz, ilk olarak Ortaca Otogarı'na ulaşmanız gerekiyor. Ortaca Otogarı'na ulaştıktan sonra minibüsleri kullanarak yaklaşık 20 dakikalık bir yolculuktan sonra Dalyan'a varabilirsiniz.

Dalyan'a en yakın havalimanı ise Muğla Dalaman Havalimanı. Uçak yolculuğu yaparak beldeye gitmek isterseniz, Dalaman Havalimanı'na iniş yapmanız gerekiyor. Havalimanından transfer servis araçlarını, taksileri veya minibüsleri kullanarak Dalyan'a gidebilirsiniz. Dalyan harita konumu, İstanbul'a yaklaşık 825 km mesafede bulunuyor.

dalyan

Ayrıca bölge Ankara'ya yaklaşık 634 km, İzmir'e ise yaklaşık 290 km mesafe uzaklıkta konumlanıyor. Özel aracınız ile Dalyan'a gitmek isterseniz, Fethiye ve Marmaris yönlerine giden otoyolları kullanabilirsiniz.

Konforlu bir sürüş deneyimi için akıllı cihazlarınızdan Dalyan yol tarifi desteği alabilirsiniz. Ayrıca, Marmaris'ten hareket eden tekneler ile de Dalyan'a ulaşabilirsiniz.

dalyan

Şimdi Ara Canlı Yardım